Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Wiadomości
Dzień dwunasty Drukuj
" ... To już jest koniec, nie ma już nic..."
pakowanie i oczekiwanie na autobus Planowana wizyta w Bacówce, po drodze jakiś posiłek.
Planowany wyjazd z ośrodka o godz. 10:00
 
 
Dzień jedenasty Drukuj
Dziś były różne konkursy, po obiedzie wyjście nad rzekę i po kolacji konkurs karaoke. Potem podsumowanie, rozdanie nagród i dyplomów i jeszcze ognisko.
 
 
Dzień dziesiąty Drukuj
Dziś pogoda
Starsi koloniści wcześnie dzisiaj wstają i o poranku udają się z przewodnikiem na Palenicę Białczańską. Grupa szybko osiąga Wodogrzmoty i zaczyna podejście do Doliny Pięciu Stawów Polskich. W zejściu jeszcze krótkie odwiedziny w Starej Roztoce i powrót. Młodsi byli w Białce Tatrzańskiej na różnych atrakcjach.
 
 
Dzień dziewiąty Drukuj
Dziś nie pada, a czasami nawet wychodzi słoneczko. Dziś udaliśmy się ze "wsi" do "miasta" aby zażyć różnorakich atrakcji. Po południu konkurencje sportowe i sportowo-podobne.

 
Dzień ósmy Drukuj
Rano obudził nas deszcz, więc my spakowaliśmy stroje kąpielowe i pojechaliśmy na baseny termalne do Białki Tatrzańskiej (Terma Bania). wieczorem jeszcze spotkanie z góralem - czyli dotyk kultury ludowej Podhala.

 
Dzień siódmy Drukuj
Dziś niedziela - chętni byli w kościele a warto zauważyć że jest to drugi co do wysokości kościół w Polsce. Po obiedzie jeszcze wyjście (lub raczej zejście) nad potok Poroniec, niestety zmiana pogody szybko nas wygoniła z powrotem do ośrodka.
 
Dzień szósty Drukuj
Dziś dzień długo oczekiwanej pogody. Wczesna pobudka i po śniadaniu wyprawa "wysokogórska" przez Dolinę Białego na Sarnią Skałę, wspaniałe widoki na masyw Giewontu następnie jeszcze tylko zejście przez Dolinę Strążyską i powrót na obiad do ośrodka.

 
 
Dzień piąty Drukuj
Dziś wyprawa na polski Spisz; Zapora w Niedzicy, zamek w Czorsztynie i oczywiście największa atrakcja regionu spływ Dunajcem. Pogoda mimo nie najlepszych zapowiedzi była wyśmienita, więc wracając jeszcze odwiedziliśmy punkt widokowy na Litwince.

 
 
Dzień czwarty Drukuj
Dziś jechaliśmy do Zakopanego. Najpierw było Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN gdzie były filmy, interaktywna makieta Tatr i wystawa przyrodnicza. Potem była Gubałówka, spacer "granią" i zjazd koleją na Szymoszkową". Przed kolacją jeszcze krótka prezentacja z przyrody Tatr w ośrodku.

 
Dzień trzeci Drukuj
Dziś w związku z pesymistycznymi prognozami pogodowymi życie kolonijne toczyło się wokół ośrodka.
Były różnego rodzaju gry i zabawy sportowe oraz rzecz ważna: pasowanie na kolonistów. wieczorem dyskoteka.

 
Dzień drugi Drukuj
Rano, po śniadaniu wyruszyliśmy na małą objazdówkę, jednak potem padało. na szczęście bez deszczu buło w Jaszczurówce, potem nieco deszczowo w Zakopanem,
Jeszcze spotkanie z malarstwem na szkle w galerii w Chochołowie i powrót do ośrodka z przerwą w Bukowinie.

 
Zobacz też…

Polecamy

Advertisement

Odwiedziło nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
gości