Mały Szlak Beskidzki cz.5 (Ostoja) Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

3 czerwca 2017r. Ostoja zaprasza na piątą wycieczkę na Mały Szlak Beskidzki, Wycieczka dotowana przez Wydział Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej UM w Zabrzu,

Wyjazd do Zwardonia (Ostoja) Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
W dniach 01 – 02.04.2017 r., odbędzie się wycieczka górska Klubu Turystów Abstynentów „Ostoja” do Zwardonia.

Statystyka GOA Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Pięć lat istnienia odznaki GOA podsumowuje przyznanie ponad 400 odznak we wszystkich kategoriach. Szczegóły poniżej.

Powołanie Referatu Weryfikacyjnego GOA Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Zarząd Klubu Turystów Abstynentów Ostoja powołał Referat Weryfikacyjny GOA.

Zmiany w Regulaminie GOA Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Zarząd Klubu Turystów Abstynentów Ostoja w dniu 29.11.2016r. podjął uchwałę dotyczą zmian w Regulaminie GOA.

Komunikat Zarządu Oddziału w sprawie GOA Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

W dniu 03.03.2016r. Zarząd Oddziału podjął uchwałę w sprawie ustanowienia odznaki GOA Za Niezłomność z Brylantem.

Cena odznaki 30,00PLN

Komunikat GOA Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Komisja przyznająca odznaki GOA uprzejmie informuje, że są już dostępne wszystkie stopnie odznaki GOA. Opłata za przesyłkę wynosi 6,00 PLN.

Kolonie

Odwiedziło nas